xMildax se vrací domů, díl 4. / MFK Chrudim / Football Manager 2019 (CZ)

author xMildax   1 нед. назад
158 views

13 Like   0 Dislike

From zero to hero epizoda 3. / Borneo FC / Football Manager 2019 (CZ)

3.epizoda ze série From zero to hero, kde se budeme snažit stát z manažerské trosky manažerským géniem.

FM19 Tips | Tips for Football Manager 2019 Lower Leagues

In today's video Jamie shares his FM19 tips for LLM. There is some great Football Manager 2019 tips. Visit the FMScout Website: http://fmscout.com Follow FMScout on Twitter: https://twitter.com/fmscout

LIVE STREAM FM17: Zimní přestupové období

Ukázka z knížky o José Mourinhovi ZDARMA - www.Mourinho-kniha.cz Koupit knihu: Pohled do hlavy Joseho Mourinha - www.mourinho-kniha.cz/objednavka Součástí knihy je několik bonusů jako například 30 minut osobní hovor na skype se mnou 1vs1, free ebooky o Chelsea nebo Realu Madrid a v neposlední řadě přístup do uzavřené skupiny, kde se tvoří komunita fanoušků, kteří chtějí rozumné diskuze o fotbale :)

Euro 2004 Cesta Českého týmu turnajem

Sestřihy všech zápasu českého týmu na Euru 2004. Rights UEFA, ČT4

Severské dobrodružství, díl 1. / Vålerenga Oslo / Football Manager 2018 (CZ)

Tato série nás zavane na sever, konkrétně do hlavního města Norska, Osla. Zde se ujmeme vlády nad jedním z největších norských klubu, Vålerengou a postupem času snad zaznamenáme nějaké úspěchy na domácí scéně i v evropských pohárech. Dneska načneme první sezónu zápasem na Molde.

Vítejte u nové série z Football Manageru 2019. Ujal jsem se MFK Chrudim, týmu ze svého rodného města, a uvidíme, jak se nám pod mým vedením bude dařit. Dnes načneme jarní část soutěže.